O nas

Kamień to nasza pasja, którą realizujemy w sposób rzetelny i profesjonalny. Nasz zespół przez cały czas dba o właściwą dostępność produktów i solidne opakowanie.

Produkty

Garden Stones

Kamień do ogrodu i domu

Rozwijamy naszą ofertę uzupełniając ją o ciekawe, kompleksowe produkty. Nasze doświadczenie w pozyskiwaniu interesujących nowości z różnych stron świata skutkuje co roku nowymi propozycjami dla Twojego ogrodu i domu.

W ostatnich latach poczyniliśmy szereg starań aby nasi partnerzy, którzy reprezentują nas w terenie prezentowali nasze produkty w jak najbardziej profesjonalny sposób. Przygotowaliśmy szereg materiałów aby poprawić naszą widoczność i prezentację samych produktów. Chcemy być z produktem jak najbliżej naszych potencjalnych klientów. Dlatego rozpoczęliśmy proces budowy fachowej sieci sprzedaży na terenie całego kraju. Naszą ambicją pozostaje dostarczenie i zaprezentowanie najwyższej jakości produktów w estetyczny i zharmonizowany sposób.

Garden Stones  to nowoczesna oferta produktów, która umożliwia aranżację i przekształcenie Twojego ogrodu i otoczenia w miejsce, o którym zawsze marzyłeś.

Naszym atutem jest bezpośrednia współpraca z wieloma kamieniołomami w kraju i zagranicą, co umożliwia nam szybką dostawę produktu najwyższej jakości w konkurencyjnej cenie. Nasze linie produktowe Garden Decor, Garden Floor & Wall, Garden Monolith i Garden System  pozwalają na dopasowanie produktu do zakresu Twoich potrzeb niezależnie od charakteru  inwestycji. Posiadane powierzchnie magazynowe zapewniają stałą dostępność najpopularniejszych asortymentów i szybką dostawę.

 

Opakowanie

Ekspozycja

Produkty

Stale wprowadzamy nowe wygodne warianty opakowania.

Staramy się ulepszać jakość ekspozycji produktów w naszej sieci sprzedaży.

Dążymy do utrzymywania stanów magazynowych naszych produktów.

 

Kontakt

tel. 32 472 07 39

tel. 530 452 845

 info@gardenstones.pl

Garden Decor